Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów marki 3DGence

Firma 3dGence zajmuję się produkcją oraz sprzedażą drukarek 3D.

W roku 2014 powstała drukarka 3DGence ONE zaprojektowana przez jednego z trzech założycieli spółki dr. Romana Foltyna oraz udoskonalona przez naukowców z Politechniki Śląskiej pracujących w 3DGence.

Dzięki współpracy z klientami i korzystając z zebranego doświadczenia inwertora firmy 3DGence w roku 2016 powstała drukarka 3DGence One.

W 2016 roku ukończono pracę nad drukarką 3DGence INDUSTRY skierowaną dla przemysłu.

Firma 3DGence w 2017 roku stała się częścią MSG ( Michal Sołowow Group). Pozwoliło to firmie na dynamiczną ekspansję na rynkach międzynarodowych, wdrożenie nowej linii produktów, zwiększenie mocy produkcyjnych oraz rozpoczęcie prac badawczych nad urządzeniami w innych technologiach druku 3D.

Firma udoskonala oprogramowanie drukarki, aby stały się one łatwiejsze w obsłudze oraz pracuje nad nowymi modelami drukarek.

Drukarki posiadają system szybkiej wymiany głowicy, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z otwartej bazy materiałowej oraz nowych typów głowic projektowanych przez firmę 3DGence.

Firma 3DGence współpracuje z Politechniką Śląską.