Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
  • Dysze tytanowe Venus

Dysze tytanowe Venus

256,10 zł netto
315,00 zł brutto

Zestaw dysz wykonanych z tytanu dla filamentu 2,85 mm.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

OPIS PRODUKTU

VENUS to dysze wykonane ze stopu tytanu, przeznaczone do drukarek serii Ultimaker 2+ oraz głowic pracujących z dyszami E3D (gwint M6). Dysze na filament 2,85 mm. Zestaw zawiera trzy dysze o średnicach 0,4 mm; 0,6 mm i 0,8 mm. Stop tytanu z którego są wykonane pozwala na bezproblemowe drukowanie dowolnymi filamentami, włącznie z kompozytami ściernymi zawierającymi włókna węglowe (Barrus Carbon, Nylforce, colorFabb XT-CF20) czy inne dodatki.

Drukowanie filamentami wykazującymi własności ścierne (szczególnie, ale nie tylko dotyczy to filamentów zawierających włókna węglowe jak np. colorFabb XT-CF20 czy Barrus Carbon) powoduje zniszczenie standardowych dysz wykonanych z mosiądzu już w czasie stosunkowo krótkich wydruków. Dlatego do druku z takich filamentów używa się dysz wykonanych ze stali utwardzanej, wolframu, tytanu czy też specjalnych konstrukcji z przemysłowym rubinem. Użyty w dyszach Venus stop tytanu zapewnia zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny i pozwala na drukowanie dowolnymi filamentami, zachowując jednocześnie większość zalet dysz mosiężnych jak np. stosunkowo szybkie nagrzewanie.

Dysze produkowane są na Ukrainie, na specjalnie zaprojektowanych do tego celu maszynach pozwalających na obróbkę stopu tytanu i zapewniających niezbędną precyzję i dokładność wykonania.

Specyfikacja

Średnica filamentu
2,85mm

Specyfikacja

Średnica filamentu
2,85mm

Zobacz także