RED Bundle EinScan PRO 2X 2020
 • RED Bundle EinScan PRO 2X 2020

Shining3D EinScan PRO 2X 2020 RED Bundle

43 900,00 zł netto | 53 997,00 zł brutto

Profesjonalny zestaw do inżynierii odwrotnej, który zawiera skaner 3D EinScan PRO 2X 2020 oraz oprogramowanie Solid Edge i Geomagic Essentials.

DARMOWA WYSYŁKA
Oprogramowanie w zestawie
 • SolidEdge i Geomagic Essentials
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji do 3 dni.

help_outlineZapytaj o ofertę
Shining3D EinScan PRO 2X 2020 RED Bundle

Shining3D EinScan PRO 2X 2020 RED Bundle

 

Zobacz także

AESUB Blue Spray


166,00 zł

AESUB Blue Spray


166,00 zł

AESUB Blue to znikający spray przeznaczony do skanowania 3D. Spray tworzy cienką i jednorodną powłokę, która nie wymaga czyszczenia. AESUB Blue znika z obiektu do około 4...

RED Bundle EinScan

Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan Pro 2X 2020

Profesjonalny zestaw do inżynierii odwrotnej ze skanerem EinScan Pro 2X 2020 firmy Shining 3D przeznaczony jest do digitalizacji średnich i dużych obiektów w wyjątkowo krótkim czasie. Skaner EinScan Pro 2X 2020 pozwala na skanowanie obiektów nawet do 4 metrów z szybkością do 1 500 000 punktów/s (w zależności od wybranego trybu). Skaner znajduje się w zestawie razem z oprogramowaniem SolidEdge for SHINING3D - specjalna edycja, który zapewnia możliwość post-processingu zeskanowanych modeli do wydruku 3D oraz inżynierii odwrotnej oraz oprogramowaniem Geomagic Essentials służącym do przetwarzania danych powstałych w wyniku skanowania w sposób zapewniający ich zgodność z natywnym przepływem pracy CAD.

EinScan Pro 2X 2020

Skaner EinScan Pro 2X 2020 to najnowszy wielofunkcyjny model skanera 3D od firmy SHINING3D, która od lat specjalizuje się w systemach druku oraz skanowania 3D. W pełni profesjonalne skanery EinScan to wielofunkcyjne narzędzia służące do skanowania 3D zarówno małych, wymagających wysokiej precyzji jak i dużych przemysłowych obiektów.

EinScan Pro 2X 2020

EinScan Pro 2X 2020 posiada cztery tryby pracy, które umożliwiają skanowanie w trybie ręcznym oraz stacjonarnym. Do zestawu dołączono statyw oraz stolik obrotowy, co pozwala na automatyzację procesu skanowania. Skaner posiada możliwość rozszerzenia o dedykowane akcesoria w postaci dodatkowej kamery służącej do skanowania tekstur obiektów lub kamery HD, która pozwala uzyskać jeszcze dokładniejsze wyniki skanowania bez używania znaczników w trybie ręcznym.

Oprogramowanie Solid Edge

Oprogramowanie Solid Edge to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian 
i umożliwienia ponownego wykorzystania zeskanowanych modeli. Wraz ze skanerem EinScan Pro 2X 2020 w zestawie znajduje się oprogramowaniem Solid Edge, dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które umożliwia dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie dostarczane jest z licencją wieczystą wraz z darmowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.

Inżynieria odwrotna

Inżynieria odwrotna

Modelowanie konwergentne

Modelowanie konwergentne

Modelowanie synchroniczne

Modelowanie synchroniczne

Symulacje

Symulacje

Generative Design

Generative Design

Wytwarzanie przyrostowe

Wytwarzanie przyrostowe

Solid Edge firmy Siemens PLM Software oferuje projektantom sprawdzone rozwiązanie do opracowywania projektów 3D, jest łatwe w implementacji i nauce oraz wyposażone w zaawansowane funkcje. Solid Edge to najbardziej kompletny hybrydowy system CAD 2D / 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną. Skaner 3D w połączeniu z profesjonalnym oprogramowaniem CAD to potężne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu w stosunku do projektowania modeli 3D od zera. Zeskanowane modele mogą zostać poddane dalszej obróbce 
w Solid Edge dzięki czemu mogą zostać poprawione, zmodyfikowane oraz rozbudowane. Pakiet obejmuje oprogramowanie Solid Edge dedykowane do skanerów SHINING z kluczem sprzętowym podpinanym do portu USB.

Oprogramowanie Geomagic Essentials

Geomagic Essentials pełni rolę swojego rodzaju „pomostu” między skanowaniem 3D a projektowaniem. Oprogramowanie służy do przetwarzania danych powstałych w wyniku skanowania w sposób zapewniający ich zgodność z natywnym przepływem pracy CAD. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do skanowania i drukowania oraz do dalszych zastosowań w inżynierii odwrotnej. Geomagic Essentials umożliwia bezpośrednią edycję i przetwarzanie skanów, uzupełnianie dziur, redukcję rozmiaru, wygładzanie, wyostrzanie krawędzi, redukcję szumów, ustawienia orientacji modelu, przekształcenie do powierzchni NURBS – kompletne przygotowanie skanu do dalszego procesu modelowania.

Geomagic Essentials

Zawartość zestawu:

 • Skaner 3D EinScan PRO 2X 2020
 • Statyw
 • Stolik obrotowy
 • Komplet okablowania
 • Płyta kalibracyjna wraz z podstawą
 • Zestaw markerów
 • Uchwyt na telefon
 • Oprogramowanie SolidEdge - edycja dla SHINING3D
 • Oprogramowanie Geomagic Essentials
GLOBAL 3D jest oficjalnym dystrybutorem skanerów 3D Shining3D

Firma GLOBAL 3D jest oficjalnym dystrybutorem skanerów 3D Shining3D w Polsce. Zakup skanerów 3D w naszym sklepie to gwarancja otrzymania oryginalnego urządzenia z dystrybucji na rynek polski oraz szybkiej pomocy technicznej. Prowadzimy profesjonalny serwis skanerów 3D. Dodatkowo oferujemy szkolenie wdrożeniowe z zakupionego urządzenia.

Specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy
Oprogramowanie Solid Edge
Tak
Oprogramowanie Geomagic Essentials
Tak
Akcesoria
Industrial Pack (statyw, stolik obrotowy)
einscan_pro_bundle

Specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy
Oprogramowanie Solid Edge
Tak
Oprogramowanie Geomagic Essentials
Tak
Akcesoria
Industrial Pack (statyw, stolik obrotowy)

Specyficzne kody