Shining 3D EinScan HX RED Bundle
  • Shining 3D EinScan HX RED Bundle

Shining3D EinScan HX RED Bundle

59 900,00 zł netto | 73 677,00 zł brutto

Profesjonalny zestaw do inżynierii odwrotnej, który zawiera skaner 3D EinScan HX oraz oprogramowanie Solid Edge i Geomagic Essentials.

DARMOWA WYSYŁKA
Oprogramowanie w zestawie
  • SolidEdge i Geomagic Essentials
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji do 3 dni.

help_outlineZapytaj o ofertę
Shining3D EinScan HX RED Bundle

Shining3D EinScan HX RED Bundle

 

Zobacz także

AESUB Blue Spray


166,00 zł

AESUB Blue Spray


166,00 zł

AESUB Blue to znikający spray przeznaczony do skanowania 3D. Spray tworzy cienką i jednorodną powłokę, która nie wymaga czyszczenia. AESUB Blue znika z obiektu do około 4...

RED Bundle EinScan

Zestaw do inżynierii odwrotnej EinScan HX RED Bundle

EinScan HX to przemysłowy, ręczny skaner 3D, korzystający z hybrydowego połączenia niebieskiej diody LED oraz niebieskiego lasera. Skaner może skanować przy użyciu niebieskiego światła LED, które pozwala na szybkie skanowanie lub niebieskiego lasera, który zapewnia lepszą wydajność przy skanowaniu obiektów odbijających światło i/lub o ciemnych kolorze. Urządzenie przy użyciu niebieskiego światła LED skanuje z prędkością 1 200 000 punktów/s, natomiast przy użyciu lasera z prędkością 480 000 punktów/s.

EinScan HX

Skaner 3D EinScan HX zapewnia wysoką rozdzielczość i dokładność, która jest niezbędną przy większości zastosować przemysłowych w zakresie inżynierii odwrotnej i pomiarów. Dokładność przy skanowaniu z użyciem światła LED wynosi do 0.05 mm, a przy użyciu lasera 0.04 mm.

EinScan HX

Skaner 3D EinScan HX pracujący w trybie szybkiego skanowania może skanować z prędkością 1 200 000 punktów/s z dokładnością do 0.05 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu światła LED wynosi 200 - 700 mm, a odległość punktowa 0.25 - 3 mm. Praca w trybie lasera umożliwia skanowanie większości obiektów w ciągu kilku minut. Szybkość skanowania wynosi 480 000 punktów/s z dokładnością skanowania 0.04 mm. Pole widzenia skanera przy użyciu lasera wynosi 350 - 610 mm, a odległość punktowa 0.05 - 3 mm.

Oprogramowanie Solid Edge

Oprogramowanie Solid Edge to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian 
i umożliwienia ponownego wykorzystania zeskanowanych modeli. Wraz ze skanerem EinScan HX w zestawie znajduje się oprogramowaniem Solid Edge, dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które umożliwia dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie dostarczane jest z licencją wieczystą wraz z darmowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.

Inżynieria odwrotna

Inżynieria odwrotna

Modelowanie konwergentne

Modelowanie konwergentne

Modelowanie synchroniczne

Modelowanie synchroniczne

Symulacje

Symulacje

Generative Design

Generative Design

Wytwarzanie przyrostowe

Wytwarzanie przyrostowe

Solid Edge firmy Siemens PLM Software oferuje projektantom sprawdzone rozwiązanie do opracowywania projektów 3D, jest łatwe w implementacji i nauce oraz wyposażone w zaawansowane funkcje. Solid Edge to najbardziej kompletny hybrydowy system CAD 2D / 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną. Skaner 3D w połączeniu z profesjonalnym oprogramowaniem CAD to potężne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu w stosunku do projektowania modeli 3D od zera. Zeskanowane modele mogą zostać poddane dalszej obróbce 
w Solid Edge dzięki czemu mogą zostać poprawione, zmodyfikowane oraz rozbudowane. Pakiet obejmuje oprogramowanie Solid Edge dedykowane do skanerów SHINING z kluczem sprzętowym podpinanym do portu USB.

Oprogramowanie Geomagic Essentials

Geomagic Essentials pełni rolę swojego rodzaju „pomostu” między skanowaniem 3D a projektowaniem. Oprogramowanie służy do przetwarzania danych powstałych w wyniku skanowania w sposób zapewniający ich zgodność z natywnym przepływem pracy CAD. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do skanowania i drukowania oraz do dalszych zastosowań w inżynierii odwrotnej. Geomagic Essentials umożliwia bezpośrednią edycję i przetwarzanie skanów, uzupełnianie dziur, redukcję rozmiaru, wygładzanie, wyostrzanie krawędzi, redukcję szumów, ustawienia orientacji modelu, przekształcenie do powierzchni NURBS – kompletne przygotowanie skanu do dalszego procesu modelowania.

Geomagic Essentials

Zawartość zestawu:

  • Skaner 3D EinScan HX
  • Oprogramowanie SolidEdge - edycja dla SHINING3D
  • Oprogramowanie Geomagic Essentials
GLOBAL 3D jest oficjalnym dystrybutorem skanerów 3D Shining3D

Firma GLOBAL 3D jest oficjalnym dystrybutorem skanerów 3D Shining3D w Polsce. Zakup skanerów 3D w naszym sklepie to gwarancja otrzymania oryginalnego urządzenia z dystrybucji na rynek polski oraz szybkiej pomocy technicznej. Prowadzimy profesjonalny serwis skanerów 3D. Dodatkowo oferujemy szkolenie wdrożeniowe z zakupionego urządzenia.

Specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy
Oprogramowanie Solid Edge
Tak
Oprogramowanie Geomagic Essentials
Tak
red_bundle_hx

Specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy
Oprogramowanie Solid Edge
Tak
Oprogramowanie Geomagic Essentials
Tak

Specyficzne kody