Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan PRO 2X / 2X Plus

Profesjonalny zestaw do inżynierii odwrotnej, który zawiera skaner 3D EinScan PRO 2X oraz oprogramowanie Solid Edge i Geomagic Essentials. Możliwość zakupu ze skanerem EinScan PRO 2X lub EinScan PRO 2X Plus.

Zestaw
 • EinScan PRO 2X
 • EinScan PRO 2X Plus
Ilość

RED Bundle EinScan PRO 2X

Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan PRO 2X / 2X Plus

Profesjonalny zestaw do inżynierii odwrotnej ze skanerem EinScan Pro 2X / 2X Plus firmy Shining 3D przeznaczony jest do digitalizacji dużych obiektów w wyjątkowo krótkim czasie. Skaner EinScan Pro 2X / 2X Plus pozwala na skanowanie obiektów nawet do 4 metrów z dokładnością wymiarową do 0,3 mm/1 metr skanowania i dokładnością punktową do 0,04mm (w zależności od trybu skanowania). Skaner znajduje się w zestawie razem z oprogramowaniem SolidEdge for SHINING3D - specjalna edycja, który zapewnia możliwość post-processingu zeskanowanych modeli do wydruku 3D oraz inżynierii odwrotnej oraz oprogramowaniem Geomagic Essentials służącym do przetwarzania danych powstałych w wyniku skanowania w sposób zapewniający ich zgodność z natywnym przepływem pracy CAD.

Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan PRO 2X

Skaner 3D EinScan Pro 2X / 2X Plus

Skanery EinScan Pro 2X i Pro 2X Plus są to najnowsze wielofunkcyjne modele skanera 3D od firmy SHINING3D, która od lat specjalizuje się w systemach druku oraz skanowania 3D. W pełni profesjonalne skanery EinScan to wielofunkcyjne narzędzia służące do skanowania 3D zarówno małych, wymagających wysokiej precyzji jak i dużych przemysłowych obiektów. EinScan Pro 2X posiada cztery tryby pracy, które umożliwiają skanowanie w trybie ręcznym oraz stacjonarnym. Do zestawu dołączono statyw oraz stolik obrotowy, co pozwala na automatyzację procesu skanowania. Skaner posiada możliwość rozszerzenia o dedykowane akcesoria w postaci dodatkowej kamery służącej do skanowania tekstur obiektów lub kamery HD, która pozwala uzyskać jeszcze dokładniejsze wyniki skanowania bez używania znaczników w trybie ręcznym.

Oprogramowanie Solid Edge

Oprogramowanie Solid Edge to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian 
i umożliwienia ponownego wykorzystania zeskanowanych modeli. Wraz ze skanerem EinScan Pro 2X w zestawie znajduje się oprogramowaniem Solid Edge, dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które umożliwia dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie dostarczane jest z licencją wieczystą wraz z darmowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.

Inżynieria odwrotna

Inżynieria odwrotna

Modelowanie konwergentne

Modelowanie konwergentne

Modelowanie synchroniczne

Modelowanie synchroniczne

Symulacje

Symulacje

Generative Design

Generative Design

Wytwarzanie przyrostowe

Wytwarzanie przyrostowe

Solid Edge firmy Siemens PLM Software oferuje projektantom sprawdzone rozwiązanie do opracowywania projektów 3D, jest łatwe w implementacji i nauce oraz wyposażone w zaawansowane funkcje. Solid Edge to najbardziej kompletny hybrydowy system CAD 2D / 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną. Skaner 3D w połączeniu z profesjonalnym oprogramowaniem CAD to potężne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu w stosunku do projektowania modeli 3D od zera. Zeskanowane modele mogą zostać poddane dalszej obróbce 
w Solid Edge dzięki czemu mogą zostać poprawione, zmodyfikowane oraz rozbudowane. Pakiet obejmuje oprogramowanie Solid Edge dedykowane do skanerów SHINING z kluczem sprzętowym podpinanym do portu USB.

Oprogramowanie Geomagic Essentials

Geomagic Essentials pełni rolę swojego rodzaju „pomostu” między skanowaniem 3D a projektowaniem. Oprogramowanie służy do przetwarzania danych powstałych w wyniku skanowania w sposób zapewniający ich zgodność z natywnym przepływem pracy CAD. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do skanowania i drukowania oraz do dalszych zastosowań w inżynierii odwrotnej. Geomagic Essentials umożliwia bezpośrednią edycję i przetwarzanie skanów, uzupełnianie dziur, redukcję rozmiaru, wygładzanie, wyostrzanie krawędzi, redukcję szumów, ustawienia orientacji modelu, przekształcenie do powierzchni NURBS – kompletne przygotowanie skanu do dalszego procesu modelowania.

Geomagic Essentials

Zawartość zestawu:

 • Skaner 3D EinScan PRO 2X / 2X Plus
 • Statyw
 • Stolik obrotowy
 • Komplet okablowania
 • Płyta kalibracyjna wraz z podstawą
 • Zestaw markerów
 • Uchwyt na telefon
 • Oprogramowanie SolidEdge - edycja dla SHINING3D
 • Oprogramowanie Geomagic Essentials
RED Bundle EinScan PRO 2X

Specyfikacja

Urządzenie
Skaner EinScan Pro 2X / 2X Plus
Oprogramowanie Solid Edge
Tak
Oprogramowanie Geomagic Essentials
Tak
Akcesoria
Industrial Pack (statyw, stolik obrotowy)

Specyfikacja

Urządzenie
Skaner EinScan Pro 2X / 2X Plus
Oprogramowanie Solid Edge
Tak
Oprogramowanie Geomagic Essentials
Tak
Akcesoria
Industrial Pack (statyw, stolik obrotowy)

Specyficzne kody

Zobacz także