Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
RED Bundle EinScan PRO 2X
 • RED Bundle EinScan PRO 2X

Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan PRO 2X / PRO HD

43 900,00 zł netto
53 997,00 zł brutto

Profesjonalny zestaw do inżynierii odwrotnej, który zawiera skaner 3D EinScan PRO 2X lub EinScan PRO HD oraz oprogramowanie Solid Edge i Geomagic Essentials.

Zestaw
 • EinScan PRO 2X
 • EinScan Pro HD
Oprogramowanie w zestawie
 • SolidEdge i Geomagic Essentials
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

RED Bundle EinScan

Zestaw do inżynierii odwrotnej RED Bundle EinScan PRO 2X / Pro HD

Profesjonalny zestaw do inżynierii odwrotnej ze skanerem EinScan Pro 2X lub EinScan Pro HD firmy Shining 3D przeznaczony jest do digitalizacji dużych obiektów w wyjątkowo krótkim czasie. Skaner EinScan Pro 2X pozwala na skanowanie obiektów nawet do 4 metrów z szybkością do 1 500 000 punktów/s (w zależności od wybranego trybu). EinScan Pro HD pozwala na skanowanie z szybkością 3 000 000 punktów/s (w zależności od wybranego trybu). Skaner znajduje się w zestawie razem z oprogramowaniem SolidEdge for SHINING3D - specjalna edycja, który zapewnia możliwość post-processingu zeskanowanych modeli do wydruku 3D oraz inżynierii odwrotnej oraz oprogramowaniem Geomagic Essentials służącym do przetwarzania danych powstałych w wyniku skanowania w sposób zapewniający ich zgodność z natywnym przepływem pracy CAD.

EinScan Pro HD

EinScan Pro HD to skaner z serii EinScan Pro posiadający wielofunkcyjną i modułową konstrukcję. Urządzenie zapewnia niezrównaną wydajność w przechwytywaniu wysokiej rozdzielczości i dokładności obiektów podczas procesu skanowania. Wyjątkowa wszechstronność i optymalizacja łączą się w celu zapewnienia największej wydajności oraz profesjonalnego skanowania 3D.

EinScan Pro HD

Skaner 3D EinScan Pro HD to niezawodne urządzenie dla projektantów i inżynierów, którym zależy na wysokiej jakości modelowaniu 3D. Urządzenie jest niewielkie co umożliwia łatwe przenoszenie skanera w dowolne miejsce. Skaner jest łatwy w obsłudze i uruchamiany jest bez skomplikowanej instalacji. Kompaktowy rozmiar zapewnia nieograniczone możliwości skanowania.

EinScan Pro 2X

Skaner EinScan Pro 2X to najnowszy wielofunkcyjny model skanera 3D od firmy SHINING3D, która od lat specjalizuje się w systemach druku oraz skanowania 3D. W pełni profesjonalne skanery EinScan to wielofunkcyjne narzędzia służące do skanowania 3D zarówno małych, wymagających wysokiej precyzji jak i dużych przemysłowych obiektów.

EinScan Pro 2X

EinScan Pro 2X posiada cztery tryby pracy, które umożliwiają skanowanie w trybie ręcznym oraz stacjonarnym. Do zestawu dołączono statyw oraz stolik obrotowy, co pozwala na automatyzację procesu skanowania. Skaner posiada możliwość rozszerzenia o dedykowane akcesoria w postaci dodatkowej kamery służącej do skanowania tekstur obiektów lub kamery HD, która pozwala uzyskać jeszcze dokładniejsze wyniki skanowania bez używania znaczników w trybie ręcznym.

Oprogramowanie Solid Edge

Oprogramowanie Solid Edge to kompleksowy system do projektowania 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną do przyspieszenia projektowania, szybszego wprowadzania zmian 
i umożliwienia ponownego wykorzystania zeskanowanych modeli. Wraz ze skanerem EinScan Pro 2X w zestawie znajduje się oprogramowaniem Solid Edge, dzięki czemu uzyskujemy kompletne rozwiązanie dla inżynierii odwrotnej, które umożliwia dalszą obróbkę zeskanowanych modeli. Oprogramowanie dostarczane jest z licencją wieczystą wraz z darmowymi aktualizacjami przez 12 miesięcy.

Inżynieria odwrotna

Inżynieria odwrotna

Modelowanie konwergentne

Modelowanie konwergentne

Modelowanie synchroniczne

Modelowanie synchroniczne

Symulacje

Symulacje

Generative Design

Generative Design

Wytwarzanie przyrostowe

Wytwarzanie przyrostowe

Solid Edge firmy Siemens PLM Software oferuje projektantom sprawdzone rozwiązanie do opracowywania projektów 3D, jest łatwe w implementacji i nauce oraz wyposażone w zaawansowane funkcje. Solid Edge to najbardziej kompletny hybrydowy system CAD 2D / 3D, który wykorzystuje technologię synchroniczną. Skaner 3D w połączeniu z profesjonalnym oprogramowaniem CAD to potężne narzędzie, które pozwala zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu w stosunku do projektowania modeli 3D od zera. Zeskanowane modele mogą zostać poddane dalszej obróbce 
w Solid Edge dzięki czemu mogą zostać poprawione, zmodyfikowane oraz rozbudowane. Pakiet obejmuje oprogramowanie Solid Edge dedykowane do skanerów SHINING z kluczem sprzętowym podpinanym do portu USB.

Oprogramowanie Geomagic Essentials

Geomagic Essentials pełni rolę swojego rodzaju „pomostu” między skanowaniem 3D a projektowaniem. Oprogramowanie służy do przetwarzania danych powstałych w wyniku skanowania w sposób zapewniający ich zgodność z natywnym przepływem pracy CAD. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do skanowania i drukowania oraz do dalszych zastosowań w inżynierii odwrotnej. Geomagic Essentials umożliwia bezpośrednią edycję i przetwarzanie skanów, uzupełnianie dziur, redukcję rozmiaru, wygładzanie, wyostrzanie krawędzi, redukcję szumów, ustawienia orientacji modelu, przekształcenie do powierzchni NURBS – kompletne przygotowanie skanu do dalszego procesu modelowania.

Geomagic Essentials

Zawartość zestawu:

 • Skaner 3D EinScan PRO 2X / EinScan Pro HD
 • Statyw
 • Stolik obrotowy
 • Komplet okablowania
 • Płyta kalibracyjna wraz z podstawą
 • Zestaw markerów
 • Uchwyt na telefon
 • Oprogramowanie SolidEdge - edycja dla SHINING3D
 • Oprogramowanie Geomagic Essentials
RED Bundle EinScan PRO 2X

Specyfikacja

Urządzenie
EinScan PRO 2X / EinScan Pro HD
Oprogramowanie Solid Edge
Tak
Oprogramowanie Geomagic Essentials
Tak
Akcesoria
Industrial Pack (statyw, stolik obrotowy)

Specyfikacja

Urządzenie
EinScan PRO 2X / EinScan Pro HD
Oprogramowanie Solid Edge
Tak
Oprogramowanie Geomagic Essentials
Tak
Akcesoria
Industrial Pack (statyw, stolik obrotowy)

Specyficzne kody

Zobacz także