Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Żywica elastyczna
  • Żywica elastyczna

Żywica elastyczna XYZprinting 500 g

347,97 zł netto
428,00 zł brutto

Oryginalna żywica elastyczna do drukarek Nobel 1.0/1.0A firmy XYZprinting.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Żywica elastyczna - baner

Żywica elastyczna

Prezentujemy elastyczną żywicę specjalnie przygotowaną na drukarki z serii Nobel. Ten materiał został stworzony i ekstensywnie testowany przez profesjonalny zespół R&D. Dodatkowo, aby zapewnić najwyższą jakość druku, zoptymalizowano technologie stereolitografii. Nowa generacja miękkich i elastycznych żywic daje użytkownikom większe możliwości i wybór odpowiedniego materiału.

Żywica elastyczna - elastyczność

Wysoka elastyczność

Żywica elastyczna zapewnia miękką teksturę, jest idealna do drukowania elementów o stopniu sprężystości. Cienkie struktury wydrukowane przy użyciu tego materiału są elastyczne i łatwe do zgięcia przy użyciu sił zewnętrznych, po czym wracają do swojego pierwotnego kształtu.

Żywica elastyczna - ścisliwość

Duża ściśliwość

Projekty drukowane z żywicy elastycznej są odporne na uderzenia, co czyni je przydatnymi do rozwoju i prototypowania uszczelek, uchwytów, pieczątek i wszelakich innych funkcjonalnych elementów.

Stosowanie elastycznych żywic

Ze względu na swoją naturalną giętkość, ta elastyczna żywica oferuje różne zastosowania w porównaniu do żywic akrylowych które służą do celów ogólnych.

Żywica elastyczna - instalacja

Bezproblemowa instalacja żywicy elastycznej

Wkłady elastycznej żywicy mają wbudowane wyspecjalizowane chipy zawierające dane niezbędne do drukowania. Dzięki temu drukarka Nobel jest w stanie wykryć rodzaj materiału, jego pozostałą ilość i w dowolnym momencie zainicjować automatyczną dolewkę. Z informacji zawartych na chipie drukarka pobiera informację odnośnie ustawień siły lasera które jest niezbędne do dokładnego odtworzenia skomplikowanych szczegółów dotyczących drukowanego projektu.

Żywica elastyczna - zbiornik

Zapasowy zbiornik na żywice

Aby stworzyć idealny elastyczny model, zalecane jest przygotowanie odrębnego zbiornika na żywicę. Parametry drukowania są różne dla różnych żywic, mieszanie różnych materiałów może doprowadzić do niepożądanych rezultatów, które przełożą się na nieudany wydruk i stratę materiału. Pod żadnym pozorem nie wolno mieszać różnych rodzajów żywic i drukowania ich za pośrednictwem tego samego zbiornika.

KOMPATYBILNA Z MODELEM: NOBEL 1.0 ADVANCED, NOBEL 1.0

Ważne uwagi dotyczące bezpieczeństwa:

  1. Podgrzewanie tego produktu jest zabronione. Żywica fotopolimerowa poddane wysokiej temperaturze może wydzielać opary, które mogą powodować dyskomfort.
  2. Żywicę przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
  3. Unikać kontaktu ze skórą lub oczami. Jeśli dojdzie do przypadkowego kontaktu, należy natychmiast przemyć skażone miejsce czystą wodą.
  4. Nieutwardzona żywica w zbiorniku może się utwardzić, jeżeli po zdjęciu osłony wystawimy ją na światło słoneczne.
  5. Po wydrukowaniu nieutwardzoną żywicę na powierzchni obiektu należy zmyć za pomocą alkoholu.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ O REGULARNYM AKTUALIZOWANIU FIRMWARU I SOFTWARU DRUKARKI. ŻYWICA ELASTYCZNA WYMAGA: XYZWARE_NOBEL: 1.1.11.3 BĄDŹ NOWSZY, FIRMWARE: 1.5.6.1 BĄDŹ NOWSZY

Specyfikacja

Waga
0,5 kg
Temperatura druku
20-30°C
Temperatura przechowywania
10-32°C

Specyfikacja

Waga
0,5 kg
Temperatura druku
20-30°C
Temperatura przechowywania
10-32°C

Zobacz także