Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Bambusowy Filament 3D PRI-MAT 3D
  • Bambusowy Filament 3D PRI-MAT 3D
  • Bambusowy Filament 3D PRI-MAT 3D

Filament PRI-MAT 3D BAMBOO

113,74 zł netto
139,90 zł brutto

Filament 3D BAMBOO do drukarek 3D jest w pełni biodegradowalnym, opartym na PLA filamentem do drukarek 3D wypełnionym w 20% włóknami bambusa. Tworzenie rzeczy z drewna przeważnie wymaga narzędzi do cięcia. Z drukiem 3D możemy łatwo stworzyć drewniane części bez potrzeby narzędzi do drewna. 

Średnica
  • 1,75mm
  • 2,85mm
Kolor
  • Drewno
Długość filamentu
  • 290m
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


3D BAMBOO jest w pełni biodegradowalnym, opartym na PLA filamentem wypełnionym w 20% włóknami bambusa. Podobieństwo tego materiału do 3D WOOD jest dość oczywiste, ale tym razem zyskujesz lekki, trwały, bambusowy filament, który może zostać użyty w wielu unikalnych projektach, pozostawiając pomieszczenie z drukarką 3D pachnące jak warsztat stolarski.

Bambusowy filament

Tworzenie rzeczy z drewna przeważnie wymaga narzędzi do cięcia. Z drukiem 3D możemy łatwo stworzyć drewniane części bez potrzeby narzędzi do drewna. 

Specyfikacja

Tolerancja średnicy
+/- 0.05mm
Temperatura druku
190 - 210°C
Rodzaj filamentu
DREWNO

Specyfikacja

Tolerancja średnicy
+/- 0.05mm
Temperatura druku
190 - 210°C
Rodzaj filamentu
DREWNO

Specyficzne kody