Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Global 3D


Firma GLOBAL 3D to zespół ekspertów specjalizujących się we wdrażaniu technologii druku 3D i skanu 3D w przemyśle oraz w jednostkach naukowo-badawczych. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy budowie całych laboratoriów jak i wyborze pojedynczych urządzeń. Kompleksowe wdrożenie i wysokiej jakości szkolenia przyczynią się do pełnego wykorzystania innowacyjnych urządzeń w rozwoju Twojej firmy.

Profesjonalne doradztwo w wyborze optymalnego urządzenia

Naszą domeną są wdrożenia innowacyjnych rozwiązań dedykowanych do potrzeba klienta, mających na celu wykorzystanie technologii druku 3D i skanu 3D w rozwoju firm oraz jednostek naukowo-badawczych. Chętnie pomożemy Państwu w doborze zarówno całego laboratorium jak i pojedynczych urządzeń.

Współpraca


Nasza firma bardzo prężnie rozwija się w zakresie usług 3D. Jako oficjalny i autoryzowany dystrybutor urządzeń i akcesoriów marek wiodących producentów, mamy możliwość zaoferowania szerokiej gamy produktów z zakresu skanu i druku 3D. Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem urządzeń 3D i akcesoriów marek wiodących producentów. Mamy możliwość zaoferowania szerokiej gamy produktów z zakresu skanu i druku 3D.


GLOBAL 3D - wyłączny, autoryzowany dystrybutor i centrum serwisowe BCN3D w Polsce.


Nasza firma współpracuje z hiszpańską firmą BCN3D wprowadzając tym do swojej oferty dedykowane dla przemysłu i edukacji urządzenia, które dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu IDEX - dwóch niezależnie pracujących ekstruderów, pozwalają na tworzenie profesjonalnych wydruków w dwukrotnie krótszym czasie, przy zachowaniu idealnej jakości. Dzięki podpisanej umowie o współpracy serwis drukarek BCN3D będzie świadczony w Polsce przez firmę GLOBAL 3D, która oferuje klientom bezpośrednie wsparcie wdrożeniowe jaki i wsparcie podczas eksploatacji urządzeń.

GLOBAL 3D i PWSZ w Nysie podpisały umowę o współpracy.


Dla firmy GLOBAL 3D to ogromne wyróżnienie, że pierwsza umowa o współpracy z jednostką naukową została podpisana właśnie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie, której absolwentami są założyciele firmy Bartłomiej Kozak i Grzegorz Sługocki. W ramach współpracy firma GLOBAL 3D i PWSZ w Nysie zaplanowały prowadzenie działań badawczo-rozwojowych, organizację warsztatów, szkoleń i konferencji oraz tworzenie miejsc praktyk, staży zawodowych i stanowisk pracy dla studentów i absolwentów PWSZ w Nysie.

GLOBAL 3D i Politechnika Koszalińska podpisały umowę o współpracy.


Podczas zawierania porozumienia jego strony reprezentowali: Grzegorz Sługocki, dyrektor technologiczny GLOBAL 3D oraz dr hab. inż. Tomasz Królikowski prof. PK, prorektor ds. studenckich i dyrektor Centrum Druku 3D Wydziału Mechanicznego. W ramach współpracy, przedsiębiorstwo może także korzystać z usług oferowanych przez uczelnię, a w szczególności ze specjalistycznych urządzeń do digitalizacji i produkcji przyrostowej, znajdujących się na wyposażeniu Centrum Druku 3D.