Drukarka 3D Omni TECH
 • Drukarka 3D Omni TECH

Drukarka 3D Omni TECH

Omni3D TECH to przemysłowa drukarka 3D pracująca w technologii FFF o polu roboczym 500 x 500 x 570 mm. Urządzenie posiada w pełni automatyczną kalibrację, która pozwala na szybką, sprawną i efektywną realizację wydruków 3D. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany głowicy na głowicę wysokotemperaturową do 500 °C.

DOSTĘPNE W MAGAZYNIE - WYSYŁKA W 24H

DARMOWA WYSYŁKA OD 399 zł

dla zamówień internetowych

Ilość

help_outlineZapytaj o ofertę
Drukarka 3D Omni TECH

Drukarka 3D Omni TECH

 

GLOBAL 3D jest oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D Omni3D

Firma GLOBAL 3D jest oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D Omni3D w Polsce. Zakup drukarek 3D w naszej firmie to gwarancja otrzymania oryginalnego urządzenia z dystrybucji na rynek polski oraz szybkiej i fachowej pomocy technicznej. Prowadzimy profesjonalne centrum serwisowe drukarek 3D oraz oferujemy dedykowane przez Producenta części zamienne. Dodatkowo oferujemy szkolenie wdrożeniowe z zakupionego urządzenia.

Drukarka 3D Omni TECH

Drukarka 3D Omni TECH

Omni3D TECH to przemysłowa drukarka 3D pracująca w technologii FFF o polu roboczym 500 x 500 x 570 mm. Urządzenie posiada w pełni automatyczną kalibrację, która pozwala na szybką, sprawną i efektywną realizację wydruków 3D.

DUŻE POLE ROBOCZE
DUŻE POLE ROBOCZE
WYSOKA PRECYZJA
WYSOKA PRECYZJA
WYSOKA WYDAJNOŚĆ
WYSOKA WYDAJNOŚĆ
SZYBKOŚĆ DRUKU
SZYBKOŚĆ DRUKU

Drukarka 3D Omni TECH

Drukarka 3D Omni TECH

Drukarka 3D Omni TECH to nowa wersja drukarki 3D Omni3D Factory 2.0 NET. Drukarka posiada nowy stół roboczy wyposażony w specjalną grzałkę dwustrefową, która zapewnia równomierne grzanie stołu roboczego na całej jego powierzchni. Rozwiązanie to wpływa na wzrost adhezji, co pozwala na lepsze odwzorowanie geometrii modelu i minimalizację skurczu materiału. Dodatkowo zastosowanie grubszego szkła umożliwia drukowanie dużych elementów oraz poprawia ich adhezję.

ZADAJ PYTANIE

Kluczowe parametry Omni TECH

 • Duży obszar roboczy: 500 x 500 x 570 mm
 • Szybkość druku: 86 cm³/h
 • Temperatura głowicy: 360 °C (opcjonalnie 500 °C)
 • Temperatura platformy roboczej: 170 °C
 • Temperatura w komorze roboczej: 70 °C
 • System bezpośredniego chłodzenia ekstrudera
 • Regulacja temperatury wydruku na całej jego powierzchni
 • System automatycznego poziomowania stołu
 • System automatycznej kontroli wysokości ekstruderów
Kluczowe parametry Omni TECH
Dlaczego warto kupić Omni TECH?

Dlaczego warto kupić Omni TECH?

 • W pełni automatyczna kalibracja
 • Dwie głowice z systemem zmiany wysokości oraz detekcją przepływu filamentów
 • Zdalny podgląd przez kamerę
 • Zarządzanie farmą drukarek
ZAMÓW INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Drukarka otrzymała również nowy system czyszczenia głowic. Zostały dodane większe pojemniki oraz szczotki na dwóch poziomach w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa podczas czyszczenia obu głowic. Dodatkowo moduł osi X został usztywniony, co znacznie zwiększa jego stabilność oraz poprawia jakość wydruków.

Urządzenie zostało wyposażone również w nowy system wykrywania głowic, który ogranicza awaryjność głowic do minimum. Poprawiona została również izolacja komory drukowania, która umożliwia teraz uzyskanie lepszej równowagi temperatur oraz skraca czas nagrzewania komory roboczej. Drukarka zyskała również pełną integrację portów USB i SD, co znacznie poprawia funkcjonalność oraz komfort użytkowania urządzenia.

Omni3D Coooling System™

System bezpośredniego chłodzenia ekstrudera

Omni3D Coooling System™ pozwala na używanie ekstrudera w grzanej komorze oraz zapewnia lepszą kontrolę nad precyzją wymiarową wydruku 3D. System obniża temperaturę wewnątrz "ścieżki" filamentu o 40 – 60°C, zwiększając tym sztywność filamentu i zabezpiecza go przed osiągnięciem punktu mięknięcia, co daje większą kontrolę nad przepływem filamentu oraz zwiększa prędkość i stabilność druku 3D.

Omni3D FilamentFlowControl™

Możliwość kontrolowania przepływu filamentu

Omni3D FilamentFlowControl™ pozwala na kontrolowanie przepływu filamentu, zapewniając tym precyzję i powtarzalność wymiarową. System wyposażony jest w specjalne enkodery, które zliczają ilość podawanego materiału porównując ją z ilością zadaną w pliku .gcode. Gdy wartości różnią się za bardzo drukarka poinformuje użytkownika o tym.

Omni3D AirCirculation™

Regulacja temperatury wydruku na całej jego powierzchni

Drukarka wyposażona jest w grzaną komorę oraz system cyrkulacji powietrza. Omni3D AirCirculation™ to system pozwalający na regulację temperatury wydruku, która jest bardzo ważna przy drukowaniu kilkugodzinnych modeli 3D o wysokiej jakości i precyzji.

Omni3D Head Leveling Control™

System automatycznej kontroli wysokości ekstruderów

Omni3D Head Leveling Control™ to system automatycznego poziomowania ekstruderów, który polega na bezpośrednim pomiarze odległości w osi Z między prawym, a lewym ekstruderem. System umożliwia automatyczną kalibrację odległości dyszy od stołu, automatyczną kalibrację wysokości dysz względem siebie oraz przejście przez proces meshmappingu, co sprawia, że minimalizowany jest wpływ nierówności stołu na wydruk.

Omni3D Platform Autoleveling System™

System automatycznego poziomowania stołu

Omni3D Platform Autoleveling System™ to system automatycznego poziomowania stołu. Automatyczne poziomowanie platformy w drukarkach Omni3D wykonywane jest dzięki systemowi 3 silników osi Z. Drukarka samodzielnie i automatycznie wykonuje pomiary niezbędne do prawidłowego wydruku. Pomiar odbywa się poprzez badanie wysokości platformy samą końcówką dyszy co sprawia, że poziomowanie jest bardziej precyzyjne i nie wymaga wykonywania dodatkowych pomiarów.

Omni3D Web Control™

Zdalny podgląd wydruku 3D przez kamerę.

Omni3D Web Control™ umożliwia zdalny podgląd i zarządzanie drukarką 3D. Połączenie z drukarką przez sieć umożliwia łatwe przygotowanie temperaturowe drukarki 3D lub wgranie plików bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. Drukarka wyposażona jest w szerokokątną kamerę, która umożliwia obserwację postępu procesu druku 3D oraz pozwala na zmianę temperatury bez konieczności przerwania wydruku.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Informacja o sklepie


GLOBAL 3D sp. z o.o.

ul. Rynek 40

48-300 Nysa

+48 790 770 200

biuro@global3d.pl

Formularz kontaktowy

 

LEASING

Leasing skanerów 3D i drukarek 3D oferuje wiele korzyści dla przedsiębiorców i indywidualnych użytkowników. Oto kilka z nich.

Leasing pozwala zminimalizować początkowe koszty inwestycji. Zamiast kupować skaner 3D lub drukarkę 3D za dużą sumę pieniędzy można płacić regularne raty, co przynosi ulgę budżetowi. To idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą lub nie mogą zainwestować dużych środków finansowych w pełni nowe urządzenia.

Specyfikacja

Technologia druku
FFF
Temperatura stołu
170 °C
Obszar pola roboczego
500 x 500 x 570 mm
Obsługiwane typy plików
.stl, .obj, .3mf, .gcode, .factory
Rodzaj drukarki
FFF, FDM, LPD
Temperatura głowicy
360 °C (opcjonalnie 500 °C)
Temperatura komory
Max. 70 °C
Średnica dyszy
0,4 mm (opcjonalnie 0,6 / 0,8 mm)
omni_tech

Specyfikacja

Technologia druku
FFF
Temperatura stołu
170 °C
Obszar pola roboczego
500 x 500 x 570 mm
Obsługiwane typy plików
.stl, .obj, .3mf, .gcode, .factory
Rodzaj drukarki
FFF, FDM, LPD
Temperatura głowicy
360 °C (opcjonalnie 500 °C)
Temperatura komory
Max. 70 °C
Średnica dyszy
0,4 mm (opcjonalnie 0,6 / 0,8 mm)

Specyficzne kody