Profesjonalne wdrożenia technologii 3D w Twojej firmie

Firma GLOBAL 3D to zespół ekspertów specjalizujących się we wdrażaniu technologii druku 3D i skanu 3D w przemyśle oraz w jednostkach naukowo-badawczych. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy budowie całych laboratoriów jak i wyborze pojedynczych urządzeń. Kompleksowe wdrożenie i wysokiej jakości szkolenia przyczynią się do pełnego wykorzystania innowacyjnych urządzeń w rozwoju Twojej firmy.


Profesjonalne doradztwo w wyborze optymalnego urządzenia 3D

Naszą domeną jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dedykowanych do potrzeb klienta, mających na celu wykorzystanie technologii druku 3D i skanu 3D w rozwoju firm oraz jednostek naukowo-badawczych. Z naszej strony oferujemy kompleksową pomoc w doborze zarówno pojedynczych urządzeń jak i całego laboratorium.

Innowacyjne drukarki 3D i skanery 3D dostosowane do specjalistycznych potrzeb

Firma GLOBAL 3D, zarejestrowana oraz mająca swoją siedzibę w Polsce, jest oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i akcesoriów wiodących producentów, oferując pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz profesjonalny serwis najnowszej generacji sprzętu do druku 3D i skanu 3D.

Kompleksowe wdrożenie technologii 3D w Twojej firmie

Wierzymy w to, że innowację tworzą ludzie. W ramach współpracy, nasi eksperci przeprowadzają kompleksowe wdrożenia najbardziej optymalnych rozwiązań, mających na celu rozwój kadry naszych kontrahentów i wsparcie dynamicznego rozwoju firm w oparciu o innowacyjne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Drukarki 3D

W naszej ofercie znajdują się drukarki 3D przeznaczone do zastosowań w firmach produkcyjnych, drukarki edukacyjne, amatorskie do użytku domowego oraz profesjonalne przemysłowe drukarki 3D.

Drukarki 3D

Skanery 3D

W naszej ofercie znajdują się skanery 3D do digitylizacji małych, średnich i dużych obiektów. Profesjonalne urządzenia umożliwiają skanowanie ostrych krawędzi, czarnych i błyszczących przedmiotów.

Skanery 3D

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb.

Drukarki 3D, skanery 3D materiały oraz akcesoria do druku 3D


Druk 3D zdobywa coraz większą popularność i staje się coraz częściej wykorzystywany w rozmaitych gałęziach przemysłu. Popularność drukarek 3D napędza również rozwój całej branży druku 3D i wpływa na zwiększenie zakresu zastosowań. Stają się coraz powszechniejsze. Wraz z ich popularnością rośnie także liczba ich zastosowań. Wykorzystuje się je przede wszystkim do tworzenia prototypów i modeli. Na dzień dzisiejszy drukowanie 3D jest obecne już niemal w każdej gałęzi przemysłu począwszy od branży reklamowej, automotive, sektorze tworzyw sztucznych czy przemyśle lotniczym. Wykorzystanie drukarek 3D pozwala na szybkie prototypowanie skomplikowanych elementów elektronicznych oraz części do rozmaitych urządzeń w większych przedsiębiorstwach.

Drukarki 3D od renomowanych producentów

Drukarki 3D mogą znaleźć zastosowanie u profesjonalistów jak i hobbistów. Urządzenia te pozwalają na tworzenie rozmaitych obiektów o różnym kształcie. Wykonanie modeli produktów tradycyjnymi metodami może zająć dużo czasu i być nieopłacalne finansowo. Druk 3D to nowoczesna technologia, która pozwala przygotować realistyczne prototypy w krótkim czasie i przy niewielkich kosztach. Możliwe jest łatwe tworzenie nawet bardzo skomplikowanych kształtów, co pozwala na sprawne wprowadzanie poprawek i ulepszanie projektów.

W naszym sklepie znajdziesz różne modele drukarek 3D, w tym drukarki FDM, SLA i SLS, wiodących marek takich jak BCN3D, FORMLABS, OMNI3D, ZORTRAX czy ULTIMAKER. Dodatkowo posiadamy również produkty od takich marek jak RAISE3D, TRILAB/PRUSA oraz CONCR3DE. i SHINING3D. Osoby bardziej doświadczone w temacie technologii 3D z pewnością znają powyższych producentów. Z kolei nowych użytkowników zapewniamy, że marki te stanowią gwarancję niezawodności, wysokiej jakości, a do produkcji swoich drukarek wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne.

Dodatkowo świadczymy również usługi druku 3D przy wykorzystaniu naszych zaawansowanych urządzeń.

Zaawansowane skanery 3D

Skanery 3D to kolejne narzędzia, które doskonale odnajdują się w wielu branżach. Co więcej, nieustannie poszerza się ich zastosowanie i stają się one coraz bardziej powszechnie. Profesjonalne skanery 3D w sklepie GLOBAL 3D, podobnie jak drukarki, pochodzą wyłącznie od uznanych producentów, którzy znani są z tworzenia najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów.

W ramach oferty dostępne są różnego rodzaju skanery 3D LED, modele skanerów 3D THOR3D, a także produkty od marki SHINING3D. Ofertę sklepu uzupełniają skanery SMARTTECH. Wszystkie modele z asortymentu GLOBAL 3D zapewniają wysoką jakość skanowania, dzięki czemu z pewnością przyspieszą i ułatwią wiele procesów w Twojej firmie.

Materiały do druku 3D

Nasza firma specjalizuje się także w sprzedaży najwyższej jakości materiałów do drukarek 3D, w tym filamentów polskiej produkcji, żywic do druku 3D, a także proszków SLS. Artykuły z naszej oferty charakteryzują się zróżnicowaniem pod względem przeznaczenia i właściwości oraz dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Akcesoria i części do drukarek 3D

W sklepie GLOBAL 3D znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów i części do drukarek 3D i skanerów 3D. W ofercie elementów do drukarek posiadamy m.in. dysze, stoły drukujące, powierzchnie drukowania i wiele innych. W przypadku akcesoriów do skanerów 3D dysponujemy produktami, takimi jak stoliki obrotowe, uchwyty i walizki transportowe. Nasze akcesoria i części charakteryzują się długą żywotnością i niezawodnością. Co więcej, oferujemy oryginalne produkty od renomowanych producentów, co dodatkowo potwierdza ich wysoką jakość.