Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Profesjonalne wdrożenia technologii 3D w Twojej firmie.

Firma GLOBAL 3D to zespół ekspertów specjalizujących się we wdrażaniu technologii druku 3D i skanu 3D w przemyśle oraz w jednostkach naukowo-badawczych. Oferujemy profesjonalne doradztwo przy budowie całych laboratoriów jak i wyborze pojedynczych urządzeń. Kompleksowe wdrożenie i wysokiej jakości szkolenia przyczynią się do pełnego wykorzystania innowacyjnych urządzeń w rozwoju Twojej firmy.


Profesjonalne doradztwo w wyborze optymalnego urządzenia

Naszą domeną jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dedykowanych do potrzeb klienta, mających na celu wykorzystanie technologii druku 3D i skanu 3D w rozwoju firm oraz jednostek naukowo-badawczych. Chętnie pomożemy Państwu w doborze zarówno pojedynczych urządzeń jak i całego laboratorium.

Innowacyjne drukarki 3D i skanery 3D dostosowane do specjalistycznych potrzeb

Firma GLOBAL 3D, zarejestrowana oraz mająca swoją siedzibę w Polsce, jest oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i akcesoriów wiodących producentów, oferując pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz profesjonalny serwis najnowszej generacji sprzętu do druku 3D i skanu 3D.

Kompleksowe wdrożenia w Twojej firmie

Wierzymy w to, że innowację tworzą ludzie. W ramach współpracy, nasi eksperci przeprowadzają kompleksowe wdrożenia najbardziej optymalnych rozwiązań, mających na celu rozwój kadry naszych kontrahentów i wsparcie dynamicznego rozwoju firm w oparciu o innowacyjne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Drukarki 3D

W naszej ofercie znajdują się drukarki 3D przeznaczone do zastosowań w firmach produkcyjnych, drukarki edukacyjne, amatorskie do użytku domowego oraz profesjonalne przemysłowe drukarki 3D

Zobacz więcej

Skanery 3D

W naszej ofercie znajdują się skanery 3D do digitylizacji małych, średnich i dużych obiektów. Profesjonalne urządzenia umożliwiają skanowanie ostrych krawędzi, czarnych i błyszczących przedmiotów.

Zobacz więcej

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb.

Drukarki 3D, skanery 3D materiały oraz akcesoria do druku 3D.


Druk 3D zdobywa coraz większą popularność i staje się coraz częściej wykorzystywany w rozmaitych gałęziach przemysłu. Popularność drukarek 3D napędza również rozwój całej branży druku 3D i wpływa na zwiększenie zakresu zastosowań. Stają się coraz powszechniejsze. Wraz z ich popularnością rośnie także liczba ich zastosowań. Wykorzystuje się je przede wszystkim do tworzenia prototypów i modeli. Na dzień dzisiejszy drukowanie 3D jest obecne już niemal w każdej gałęzi przemysłu począwszy od branży reklamowej, automotive, sektorze tworzyw sztucznych czy przemyśle lotniczym. Wykorzystanie drukarek 3D pozwala na szybkie prototypowanie skomplikowanych elementów elektronicznych oraz części do rozmaitych urządzeń w większych przedsiębiorstwach.

Drukarki 3D mogą znaleźć zastosowanie u profesjonalistów jak i hobbistów. Urządzenia te pozwalają na tworzenie rozmaitych obiektów o różnym kształcie. Wykonanie modeli produktów tradycyjnymi metodami może zająć dużo czasu i być nieopłacalne finansowo. Druk 3D to nowoczesna technologia, która pozwala przygotować realistyczne prototypy w krótkim czasie i przy niewielkich kosztach. Możliwe jest łatwe tworzenie nawet bardzo skomplikowanych kształtów, co pozwala na sprawne wprowadzanie poprawek i ulepszanie projektów.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości filamentów polskiej produkcji oraz wysokiej jakości drukarek 3D.W naszej ofercie dostępne są filamenty ze zróżnicowaniem pod względem przeznaczenia i właściwości, w szerokiej gamie kolorystycznej.