Pomoc

Zadzwoń do nas a my pomożemy wybrać Ci urządzenie odpowiednie do Twoich potrzeb.

+48 790 770 200

BCN3D

GLOBAL 3D jest oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D BCN3D

Firma GLOBAL 3D jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem drukarek 3D BCN3D w Polsce. Zakup drukarek 3D w naszej firmie to gwarancja otrzymania oryginalnego urządzenia z dystrybucji na rynek polski oraz szybkiej i fachowej pomocy technicznej. Prowadzimy profesjonalne centrum serwisowe drukarek 3D oraz oferujemy dedykowane przez Producenta części zamienne. Dodatkowo oferujemy szkolenie wdrożeniowe z zakupionego urządzenia.

W świecie druku 3D, BCN3D to synonim innowacyjności, precyzji i niezawodności. Global3D, jako zaufany dostawca drukarek i skanerów 3D, z dumą prezentuje bogaty asortyment akcesoriów i części BCN3D. Poznaj ścieżki do doskonałości w druku 3D, eksplorując naszą kategorię specjalnie dedykowaną temu renomowanemu producentowi.

Rozbudowana oferta części i akcesoriów BCN3D

Rozpocznij podróż do doskonałości druku 3D, wybierając spośród szerokiej gamy akcesoriów BCN3D. Odkryj filamenty najwyższej jakości, dedykowane matryce, dysze o zróżnicowanych średnicach, oraz innowacyjne akcesoria do druku 3D BCN3D podnoszące jakość i efektywność procesu drukowania.

W przypadku konieczności wymiany lub ulepszenia, nasze części do drukarek BCN3D oferują najwyższą jakość, dostosowaną do oryginalnych specyfikacji producenta. Wprowadź nowe życie do swojej drukarki 3D dzięki częściom zaprojektowanym z myślą o trwałości i wydajności.

Optymalizuj swój proces drukowania dzięki akcesoriom i częściom BCN3D. Dedykowane hotendy oraz stoły magnetyczne BCN3D – wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć doskonałe efekty.

Dlaczego BCN3D w Global3D?

1. Gwarancja jakości:

Współpraca z BCN3D oznacza inwestycję w niezawodność. Nasze akcesoria i części BCN3D są starannie wyselekcjonowane, by zapewnić Ci najwyższą jakość i trwałość.

2. Innowacyjność w projektowaniu:

BCN3D to pionier innowacji w dziedzinie druku 3D. Każdy produkt jest rezultatem najnowszych osiągnięć technologicznych, co pozwala na eksplorację nowych możliwości w projektowaniu.

3. Wsparcie techniczne:

Global3D nie kończy się na dostarczeniu produktu. Nasz zespół ekspertów służy pomocą w doborze, instalacji i optymalizacji akcesoriów BCN3D, gwarantując Ci pełne wsparcie na każdym etapie.

Wybierz akcesoria i części do drukarek 3D BCN3D w Global3D

Zanurz się w świat doskonałości druku 3D z akcesoriami i częściami BCN3D dostępnymi w Global3D. Odkrywaj nowe możliwości, eksperymentuj z materiałami i podnieś jakość swoich projektów na wyższy poziom. Wybierz BCN3D, wybierz precyzję i niezawodność w druku 3D.

Aktywne filtry

BCN3D Smart Cabinet


19 987,50 zł

BCN3D Smart Cabinet


19 987,50 zł

Smart Cabinet (SC) przeznaczony jest dla drukarek BCN3D Epsilon W50 i W27. Zwiększa wydajność drukarek, utrzymując materiały w optymalnym stanie i znacznie poprawiając jakość...

BCN3D Metal Pack


6 494,40 zł

BCN3D Metal Pack


6 494,40 zł

Metal Pack to zestaw umożliwiający szybkie prototypowanie oraz produkcję końcową z metalu z wykorzystaniem druku 3D. Rozwiązanie to, doskonale sprawdzi się jako alternatywa lub...

BCN3D Fiber Pack


4 624,51 zł

BCN3D Fiber Pack


4 624,51 zł

BCN3D Fiber Pack to zestaw filamentów z dodatkiem włókna węglowego i materiałów eksploatacyjnych zaprojektowanych specjalnie do zastosowań wymagających wysokiej odporności...