Drukarka 3D Omni PRO
 • Drukarka 3D Omni PRO
 • Drukarka 3D Omni PRO

Drukarka 3D Omni PRO

Omni PRO to przemysłowa drukarka 3D pracująca w technologii FFF o polu roboczym 500 x 500 x 500mm. Drukarka posiada zamkniętą komorę roboczą podgrzewaną do 140°C oraz głowicę wysokotemperaturową, która umożliwia drukowanie z temperaturą do 500°C. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w kamerę, która pozwala na zdalny podgląd procesu druku 3D.

DARMOWA WYSYŁKA OD 399 zł

dla zamówień internetowych

Ilość

help_outlineZapytaj o ofertę
Drukarka 3D Omni PRO

Drukarka 3D Omni PRO

 

GLOBAL 3D jest oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D Omni3D

Firma GLOBAL 3D jest oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D Omni3D w Polsce. Zakup drukarek 3D w naszej firmie to gwarancja otrzymania oryginalnego urządzenia z dystrybucji na rynek polski oraz szybkiej i fachowej pomocy technicznej. Prowadzimy profesjonalne centrum serwisowe drukarek 3D oraz oferujemy dedykowane przez Producenta części zamienne. Dodatkowo oferujemy szkolenie wdrożeniowe z zakupionego urządzenia.

Drukarka 3D Omni PRO

Drukarka 3D Omni PRO

Omni PRO to przemysłowa drukarka 3D pracująca w technologii FFF o polu roboczym 500 x 500 x 500mm.

DUŻE POLE ROBOCZE
DUŻE POLE ROBOCZE
WYSOKA PRECYZJA
WYSOKA PRECYZJA
WYSOKA WYDAJNOŚĆ
WYSOKA WYDAJNOŚĆ
SZYBKOŚĆ DRUKU
SZYBKOŚĆ DRUKU

Drukarka 3D Omni PRO

Drukarka 3D Omni PRO

Omni PRO to przemysłowa drukarka 3D pracująca w technologii FFF o polu roboczym 500 x 500 x 500mm. Drukarka 3D Omni PRO posiada zamkniętą komorę roboczą podgrzewaną do 140°C oraz głowicę wysokotemperaturową, która umożliwia drukowanie z temperaturą do 500°C. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w kamerę, która pozwala na zdalny podgląd procesu druku 3D.

ZADAJ PYTANIE

Kluczowe parametry Omni PRO

 • Duży obszar roboczy: 500 x 500 x 500 mm
 • Szybkość druku: 86 cm³/h
 • Temperatura głowicy: 500 °C
 • Temperatura platformy roboczej: 170 °C
 • Temperatura w komorze roboczej: 140 °C
 • System bezpośredniego chłodzenia ekstrudera
 • Regulacja temperatury wydruku na całej jego powierzchni
 • System automatycznego poziomowania stołu
Kluczowe parametry Omni PRO
Dlaczego warto kupić Omni PRO?

Dlaczego warto kupić Omni PRO?

 • W pełni automatyczna kalibracja
 • Zdalny podgląd przez kamerę
 • Zarządzanie farmą drukarek
 • Temperatura głowicy: 500 °C
 • Szybkość druku: 86 cm³/h
 • Możliwość drukowania dużych modeli
ZAMÓW INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Drukarka 3D Omni PRO może zostać połączona z Internetem, co pozwala na zdalne uruchamianie oraz zarządzanie drukiem 3D. Omni PRO posiada system bezpośredniego chłodzenia ekstrudera, system automatycznej kontroli wysokości ekstruderów oraz system automatycznego poziomowania stołu. Dodatkowo drukarka 3D Omni PRO pozwala na kontrolę przepływu materiału, regulację temperatury wydruku na całej jego powierzchni oraz na zdalny podgląd wydruku przez wbudowaną kamerę.

Omni3D Coooling System™

System bezpośredniego chłodzenia ekstrudera

Omni3D Coooling System umożliwia używanie ekstrudera w grzanej komorze oraz zapewnia lepszą kontrolę nad precyzją wymiarową wydruku 3D. System obniża temperaturę wewnątrz "ścieżki" filamentu o 40 – 60°C, zwiększając tym sztywność filamentu i zabezpiecza go przed osiągnięciem punktu mięknięcia, co daje większą kontrolę nad przepływem filamentu oraz zwiększa prędkość i stabilność druku 3D.

Omni3D FilamentFlowControl™

Możliwość kontrolowania przepływu filamentu

Omni3D FilamentFlowControl pozwala na kontrolowanie przepływu filamentu, zapewniając tym precyzję i powtarzalność wymiarową. System wyposażony jest w specjalne enkodery, które zliczają ilość podawanego materiału porównując ją z ilością zadaną w pliku .gcode. Gdy wartości różnią się za bardzo drukarka poinformuje użytkownika o tym.

Omni3D AirCirculation™

Regulacja temperatury wydruku na całej jego powierzchni

Drukarka wyposażona jest w grzaną komorę oraz system cyrkulacji powietrza. Omni3D AirCirculation to system pozwalający na regulację temperatury wydruku, która jest bardzo ważna przy drukowaniu kilkugodzinnych modeli 3D o wysokiej jakości i precyzji.

Omni3D Head Leveling Control™

System automatycznej kontroli wysokości ekstruderów

Omni3D Head Leveling Control to system automatycznego poziomowania ekstruderów, który polega na bezpośrednim pomiarze odległości w osi Z między prawym, a lewym ekstruderem. System umożliwia automatyczną kalibrację odległości dyszy od stołu, automatyczną kalibrację wysokości dysz względem siebie oraz przejście przez proces meshmappingu, co sprawia, że minimalizowany jest wpływ nierówności stołu na wydruk.

Omni3D Platform Autoleveling System™

System automatycznego poziomowania stołu

Omni3D Platform Autoleveling System to system automatycznego poziomowania stołu. Automatyczne poziomowanie platformy w drukarkach Omni3D wykonywane jest dzięki systemowi 3 silników osi Z. Drukarka samodzielnie i automatycznie wykonuje pomiary niezbędne do prawidłowego wydruku. Pomiar odbywa się poprzez badanie wysokości platformy samą końcówką dyszy co sprawia, że poziomowanie jest bardziej precyzyjne i nie wymaga wykonywania dodatkowych pomiarów.

Omni3D Web Control™

Zdalny podgląd wydruku 3D przez kamerę

Omni3D Web Control umożliwia zdalny podgląd i zarządzanie drukarką 3D. Połączenie z drukarką przez sieć umożliwia łatwe przygotowanie temperaturowe drukarki 3D lub wgranie plików bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. Drukarka wyposażona jest w szerokokątną kamerę, która umożliwia obserwację postępu procesu druku 3D oraz pozwala na zmianę temperatury bez konieczności przerwania wydruku.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Informacja o sklepie


GLOBAL 3D sp. z o.o.

ul. Rynek 40

48-300 Nysa

+48 790 770 200

biuro@global3d.pl

Formularz kontaktowy

 

LEASING

Leasing skanerów 3D i drukarek 3D oferuje wiele korzyści dla przedsiębiorców i indywidualnych użytkowników. Oto kilka z nich.

Leasing pozwala zminimalizować początkowe koszty inwestycji. Zamiast kupować skaner 3D lub drukarkę 3D za dużą sumę pieniędzy można płacić regularne raty, co przynosi ulgę budżetowi. To idealne rozwiązanie dla firm, które nie chcą lub nie mogą zainwestować dużych środków finansowych w pełni nowe urządzenia.

Specyfikacja

Technologia druku
FFF
Obszar pola roboczego
500 x 500 x 500 mm
Średnica filamentu
1,75 mm
Max. temperatura platformy drukowania
170°C
Obsługiwane typy plików
.stl, .obj, .3mf, .gcode, .factory
Prędkość druku
86 cm³/h
Maksymalna temperatura głowicy
500 °C
Temperatura komory
140 °C
Średnica dyszy
0,4 mm (opcjonalnie 0,6 / 0,8 mm)
omni_pro

Specyfikacja

Technologia druku
FFF
Obszar pola roboczego
500 x 500 x 500 mm
Średnica filamentu
1,75 mm
Max. temperatura platformy drukowania
170°C
Obsługiwane typy plików
.stl, .obj, .3mf, .gcode, .factory
Prędkość druku
86 cm³/h
Maksymalna temperatura głowicy
500 °C
Temperatura komory
140 °C
Średnica dyszy
0,4 mm (opcjonalnie 0,6 / 0,8 mm)

Specyficzne kody