Skaner 3D SMARTTECH3D MED
  • Skaner 3D SMARTTECH3D MED
  • Skaner 3D SMARTTECH3D MED

Skaner 3D SMARTTECH3D MED

Skaner 3D SMARTTECH3D MED to urządzenie ze zwiększoną prędkością skanowania oraz ze zwiększoną jakością pobierania koloru skanowanego obiektu. Skaner przeznaczony jest głównie do złożonego pomiaru kształtów ludzkiego ciała.

DARMOWA WYSYŁKA OD 399 zł

dla zamówień internetowych

Ilość

help_outlineZapytaj o ofertę
Skaner 3D SMARTTECH3D MED

Skaner 3D SMARTTECH3D MED

 

Skaner 3D SMARTTECH3D MED

Skaner 3D SMARTTECH3D MED

Technologia do digitalizacji ludzkiego ciała

Skaner 3D SMARTTECH3D MED

SMARTTECH3D MED to urządzenie ze zwiększoną prędkością skanowania oraz ze zwiększoną jakością pobierania koloru skanowanego obiektu. Skaner przeznaczony jest głównie do złożonego pomiaru kształtów ludzkiego ciała.

Skaner 3D SMARTTECH3D MED

Skaner 3D SMARTTECH3D MED

Skaner 3D SMARTTECH3D MED wykorzystuje technologię pomiaru białym światłem strukturalnym co sprawia, że skanowana osoba czuje się bezpiecznie oraz komfortowo. Wynik pomiaru umożliwia szybkie zaplanowanie operacji, dokładną analizę wymiarową zmian skórnych, projekt dedykowanej protezy oraz stworzenie wizualizacji.

Technologia zastosowana w skanerach firmy SMARTTECH stosowana jest na codzień w różnych gałęziach przemysłu. Technologia SMARTTECH pozwala na szybki pomiar, a system "plug&scan" sprawia, że urządzenie nie wymaga każdorazowej kalibracji i pozwala na pracę od razu po włączeniu.

Skan ludzkiego ciała

Skaner 3D SMARTTECH3D MED posiada możliwość skanowania ludzkiego ciała z dużą ilością szczegółów. Jest to bardzo pomocne w środowisku medycznym oraz artystycznym przy tworzeniu gier wideo i animacji. Za pomocą skanera SMARTTECH3D MED proces tworzenia cyfrowego modelu człowieka trwa zaledwie kilka minut.

Skaner 3D SMARTTECH3D MED skanowanie ludzkiego ciała

SMARTTECH3D MED wyposażony jest w wyspecjalizowany system przechwytywania obrazu. System ten skraca czas skanowania do 0,7 sekundy, co jest bardzo ważne przy skanowaniu żywego organizmu. Dedykowana optyka z regulowanym balansem bieli i kontrastem pozwala uzyskać odpowiedni kolor skanowanej powierzchni co sprawia, że analiza zmian skórnych jest jeszcze łatwiejsza.

Skaner 3D SMARTTECH3D MED

Konstrukcja

Skaner 3D SMARTTECH3D MED posiada solidną stalową obudowę oraz konstrukcję nośną wewnątrz skanera, która wykonana jest z nowoczesnego i wytrzymałego włókna węglowego. Zapewnia to najlepszą ochronę i stabilność wrażliwej optyki.

Kompatybilność

Głowica skanująca SMARTTECH3D MED może być zintegrowana z innymi jednostkami skanowania 3D z tej linii produktów. Umożliwia to automatyczny pomiar z kilku stron jednocześnie, dostarczając kilka chmur punktów połączonych ze sobą na ekranie komputera. Pozwala to na stworzenie wirtualnego pacjenta umożliwiając zaplanowanie operacji oraz możliwość dokładniejszej analizy i pomiaru.

Skaner 3D SMARTTECH3D MED

Stacjonarny układ kilku skanerów 3D względem skanowanego obiektu pozwala na powtarzalność wyników pomiarowych, co jest bardzo trudne do uzyskania przy użyciu skanerów ręcznych. Takie rozwiązanie pozwala na pełną automatyzacje pomiarów co pozwala zeskanować nawet kilkaset osób w ciągu jednego dnia.

Skaner 3D SMARTTECH3D MED zawartość zestawu

Zawartość zestawu

Skaner wyposażony jest w specjalistyczne, wielofunkcyjne oprogramowanie z bardzo intuicyjnym interfejsem - SMARTTECH3Dmeasure.

SMARTTECH3Dmeasure

Oprogramowanie umożliwia obsługę dużych ilości danych pomiarowych. SMARTTECH3Dmeasure pozwala na wykonywanie i wymiarowanie wirtualnych przekrojów obiektu, automatyczne obliczanie pola powierzchni obiektu i obwodu. Zaawansowane funkcje oraz inteligentne algorytmy umożliwiają tworzenie dokumentacji i modeli 3D w bardzo prosty sposób. Dodatkowo nowa funkcjonalność jaką jest zmiana parametrów czułości sensora pozwala na skanowanie obiektów o ciemnej barwie.

Oprogramowanie SMARTTECH3Dmeasure
smarttech3d_med

Specyficzne kody