Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Promocja na filamenty PRI-MAT!

Dodano: Wyświetlono: 722

Zakup trzy filamenty PRI-MAT, tj. 2 x PLA i 1 x drewniany, a dostaniesz 20% rabatu! Promocja trwa do 14 lutego 2018.

Promocja na filamenty od PRI-MAT

Zapraszamy do skorzystania z promocji którą przygotowaliśmy dla Państwa razem z producentem filamentów PRI-MAT3D.

PRI-MAT3D jest polskim producentem wysokiej jakości filamentów do druku 3D. Utrzymujemy ciągłe stany magazynowe w ilościach ponad 100 rolek różnych kolorów oraz rodzajów rolek.

Podczas procesu produkcyjnego firma wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki czemu możemy zaoferować wysoką jakość za atrakcyjną cenę. Na bieżąco rozwijany jest sprzęt co pozwala na utrzymanie najwyższych parametrów wyrobów. Nie bez znaczenia jest również wykorzystywanie materiałów polimerowych od uznanych na arenie światowej dostawców.

filamenty pri-mat 3d

Filament PLA z portfolio PRI-MAT 3D to wysokojakościowa oferta najpopularniejszego, w pełni biodegradowalnego materiału wykorzystywanego w technologii FDM/FFF. Produkt jest wytwarzany z materiałów dostarczanych przez uznanych na arenie światowej producentów materiałów polimerowych. Wykorzystanie dedykowanych barwników pozwala nie tylko określić kolorystykę w zgodzie z paletą RAL lecz także zagwarantować stabilność temperaturową w całym procesie druku. Oprócz standardowych filamentów PLA, PRI-MAT produkuje również filamenty oparte na PLA z domieszką włókien drewna (3D WOOD), bambusa (3D BAMBOO) korka (3D CORK), które oprócz nowego, ciekawego wyglądu posiadają również część właściwości fizycznych dodanych materiałów. 

Przejdź do oferty filamentów PRI-MAT3D.

PRI-MAT3D Wood drewno filament

Tagi: promocja