GLOBAL 3D

Firma GLOBAL 3D to zespół ekspertów specjalizujących się we wdrażaniu technologii druku 3D i skanu 3D w przemyśle oraz w jednostkach naukowo-badawczych.

Oferujemy profesjonalne doradztwo przy budowie całych laboratoriów jak i wyborze pojedynczych urządzeń, kompleksowe wdrożenia oraz szkolenia z technologii druku i skanu 3D.

Oferty pracy

Specjalista ds. druku 3D/serwisant

Szczegóły ↵
Opis stanowiska:
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń serwisowych
  • serwis drukarek 3D
  • wsparcie techniczne klientów
  • obsługa drukarek i skanerów 3D
  • przygotowywanie wydruków testowych
  • prowadzenie statystyk prac serwisowych i raportowanie pracy
  • kontrola stanów magazynowych części oraz materiałów eksploatacyjnych
  • obsługa zamówień internetowych
  • udział w targach i eventach branżowych
  • prezentacje urządzeń
  • instalacje i wdrożenia urządzeń u klientów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw elektroniki
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • umiejętność modelowania 3D
  • doświadczenie z drukiem 3D
  • znajomość branży druku 3D
  • ukończony kierunek techniczny
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy w innowacyjnej dziedzinie
  • pracę w stałych godzinach w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Nysy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@global3d.pl

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

Szczegóły ↵
  • planowanie i odbywanie wizyt handlowych u klientów
  • prezentacje drukarek 3D i skanerów 3D
  • przygotowaywnie ofert handlowych
  • utrzymywanie realacji z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja celów sprzedażowych
  • systematyczne raportowanie wyników swojej pracy
  • udział w targach branżowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • dyspozycyjność
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych
Oferujemy:
  • wsparcie merytoryczne i techniczne doświadczonego zespołu